Ana Sayfa Devir BALIK BURCU

BALIK BURCU

Balık Burcu etkisi bizleri bu ay daha da derinlere götürecek…

Balık Burcu etkisi gökyüzünü ve yeryüzündeki bizleri etkisi altına aldı. Yöneticisi Jüpiter, 2021’de Balık Burcu’nda bir dizi olumlu değişiklikle büyük bir etkiye sahip olacak. Bu gezegensel geçişler yaşamlarınıza gelişme ve büyüme getirecek. Fiziksel ve zihinsel düzeyde genişleyebileceksiniz. Yöneticiniz Jüpiter fiziksel durumunuzdan sorumlu olacak ve fiziksel egzersiz yoluyla vücudunuzu güçlendirme arzunuz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak. Bunun sağlığınız üzerinde önemli bir etkisi olacaktır. Jüpiter ayrıca düşüncenin genişlemesini ve olayları normalden daha canlı bir şekilde hatırlama yeteneğini beraberinde getirir özellikle siz Balık Burçlar’ı için. Bu nedenle 2021’de uzun süredir öğrenmek istediğiniz bir şeyi öğrenmek için eşsiz bir fırsata sahipsiniz. Jüpiter sizin yararınız için doğru konumda ve bu yüzden gelecekteki mutluluğunuz için 2021’den en iyi şekilde yararlanmalısınız. Tam güçle çalışabileceksiniz ve sadece iş arkadaşlarınız değil, yönetiminiz de iş kalitenizi fark edecek siz Balık Burçları’nın.

Hanımlar ve beyler 2021 yılında yaptıkları bakım ve değişikliklerden ötürü övülecek. Birçoğunuz evlerinizi geliştirme ve ailenizdeki çocuklara daha fazla ilgi gösterme fırsatına sahip olacaksınız. Çünkü; 2021 yıl boyunca size büyük mutluluk getirecek olan tam da ailenizdeki küçük çocuklardır.

Uzun süreli bir ilişki içinde olan Balık Burçlar’ı için, 2021’de sevginizi mühürlemek için iyi bir fırsat olacak. Bekar Balık, zaten tanıdıkları biriyle büyülü bir bağ hissedecek. Genel olarak, hayatlarında sağlıklı bir istikrar ve sevdiklerine dağıtabilecekleri büyük pozitif enerjiyi dört gözle bekleyebilirler, aşk burcu Balık Burçları’nı vurgular. Yıl boyunca hayatınız boyunca aşk ve romantizm hüküm sürecek ve bekar Balık Burçlar’ı yıl sonunda yeni partnerlerini seçmekten mutluluk duyacaktır. 2021’de, hem erkek hem de kadın tüm Balık Burçlar’ı için evlilik mutluluğu gerçekten garanti altına alındı.

İşiniz konusunda çok tutkulu olacaksınız, bu nedenle mali durumunuz üzerinde olumlu bir etkisi olacak promosyonlar veya özel ödüller alacaksınız.
Balık Burcu, 2021 yılında sağlığınızı da dinleyecek ve çok sevdiğiniz lezzetli yemeklerin tadına doyamayacaksınız. 2021 yılında Balık Burçları’nı sağlam bir sağlık bekliyor, ancak kötü hava koşullarının neden olduğu gereksiz kilo alımı veya soğuk algınlığını önlemek için önlemler alınması gerektiğini unutmamalısınız. Yeme alışkanlıklarını takip edin ki gereksiz sindirim problemlerinden kaçınmak için.

Ayrıca, yıl boyunca mali durumunuz üzerindeki aşırı hoşgörüye dikkat edin ve aile üyelerinizi çok fazla şımartmayın. Yıl boyunca beklediğinizden daha fazla paranız olsa bile, paranızı gelecek için saklamanız için hala yer var, Balık Burçları 2021 yılının altını çiziyor. 2021 yılında bunlara ihtiyacınız olmayabilir, ancak daha sonra kullanışlı olabilirler.

Birisi sizi bir sosyal etkinliğe davet ederse veya bir parti düzenlemeye karar verirseniz, astroloji orta düzeyde alkol tüketimini önerdiğini unutmayın, çünkü burcunuzdaki gezegenlerin tüm yıl boyunca geçişi bağımlılığa neden olabilir ve sonuç olarak sağlığınızı bozabilir ve itibar kaybı olabilir.

2021’de aşk ve iş de Balık Burcu’nun hayatında ön plana çıkıyor. Balık Burçlar’ı büyük sorunlar beklemeyebilir, ancak ara sıra iş sorunları varsa, meslektaşlarınıza veya yönetime danışmalısınız. Hiçbir durumda kendinizi kapatmazsınız.

Eleştirileri kabul edin ve sizi bir adım atacak ödünler verin terfi veya toplumda daha iyi bir isim için daha fazla. İlişkinizde samimiyet ve anlayış bu yıl son derece önemlidir ve komplikasyonlar ancak karanlık tarafınızın konuşmasına izin verirseniz ve kalbinizi partnerinize açmazsanız. Partnerinize anlayışla davranın ve her zaman dürüst olun. Bazı Balık Burçları da geçmişten gelen tutku ateşini yakmayı bekliyorlar, bu yüzden sizi geçmişte terk eden veya bıraktığınız biriyle romantizme dikkat etmelisiniz. Şimdi geçmişe dönmenin, aşk burçlarını teşvik etmenin zamanı değil Balık Burcu. Mevcut partnerinizi gördüğünüz yerde geleceğinize odaklanın ve gereksiz komplikasyonlardan kaçının.