Ana Sayfa Manşet DÜNYA YILDIZLARI İZMİR’DE

DÜNYA YILDIZLARI İZMİR’DE

122
0

Dünyanın pek çok ülkesinden ünlü oyuncuları bir araya getiren “X The End Time” filminin çekimleri İzmir’de yapılacak. Türk asıllı yönetmen ve yapımcı Sean GK “Konak Meydanı’ndan Kadifekale’ye, Teos’tan Selçuk’a kadar İzmir’in her köşesini çekeceğiz. Bu film sinema tarihine geçecek” dedi.

Hollywood yıldızlarının da rol alacağı “X The End Time” filminin tanıtımı, İzmir’de Kaya Termal Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla yapıldı. Basın toplantısına Türk asıllı yönetmen ve yapımcı Sean GK başta olmak üzere ünlü oyuncular Wilma Elles, Selahattin Taşdöğen, Ali Başar, “Testere” filminin başarılı dedektifi Costas Mandylor, İtalyan film yıldızı Marisa Mattioli, Tom Tidiman ve Franky Lankester katıldı.

İzmir’de doğup büyüdüğünü ve bu şehri çok sevdiğini söyleyen Sean GK, “İzmir dünyanın en güzel kenti ve her şeyin en iyisini hak ediyor. Konak Meydanı’ndan Kadifekale’ye, Teoas’tan Selçuk’a kadar İzmir’in her köşesini çekeceğiz. Ayrıca bu film ile Türk ve dünya sinema tarihinde bir şeyler değişecek. Çünkü hiçbir Türk yapımcı, Türk yönetmen ve Türk oyuncu Oscar Ödülü almadı. Destek alırsak, bunu başarabiliriz” açıklamasını yaptı.

Filmin cast direktörlerinin Berna Ergin ve Varol Porsemay’ın olduğunu ifade eden Sean GK, “Son 4 yıldır bu projeyi gerçekleştirmek için yoğun bir çaba sarf ettik. Türkiye’de ilk defa Türk ve Hollywood yıldızlarının birlikte yer alacağı bir Hollywood filmi çekeceğiz” dedi.

Hollywood yıldızlarının yanı sıra Almanya, Belçika, İtalya, Hollanda, İngiltere gibi pek çok ülkeden oyuncularla çalışacaklarını söyleyen Sean GK, “Dünyaya mesaj vermek için farklı ülkelerden oyuncu seçtik. Dünyanın sonu geldiğinde hiç kimsenin dini, dili, ırkı, rengi olmayacak” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz