Ana Sayfa Gazete Devir GÜNEŞ’İN TUTULMASI, MERKÜR’ÜN RETRO HAREKETİ’NDE YENGEÇ BURCU

GÜNEŞ’İN TUTULMASI, MERKÜR’ÜN RETRO HAREKETİ’NDE YENGEÇ BURCU

15 Kasım 2018 tarihinden, 05 Mayıs 2020 tarihine kadar Yengeç & Oğlak Aksı’ndaki Ay Düğümleri, bu zaman zarfında gerçekleşen tutulmalardan tüm kadersel etkileri alıp, başta tüm Yengeç Burçları olmak üzere haritalarımıza, bize yansıttı. Son Yengeç Burcu tutulma etkisi 21 Haziran 2020 Yengeç Burcu’nun 0 derecesinde gerçekleşecek.2020 yılının ilk Güneş Tutulması, Yengeç Burcu’ndaki son tutulma olacak. Aynı zamanda bu bir Yengeç Burcu’ndaki Yeni Ay. Burada Yengeç Burcu öncü bir burç olduğu için bir başlatma enerjisi çok yoğun bir şekilde Yengeç Burçlar’ı için söz konusu. Güneş Tutulması etkisi Yengeç Burçlar’ı için bir hareketi başlangıcı getirse de Yengeç Burçları’nın yöneticisi Ay ‘dır. Ay bizim duygularımız, ihtiyaçlarımızı temsil eder. Ev, aile, yuva, çocuklar, ihtiyaçlarımız biraz daha duygusal çalışacak.

Bu tutulma etkisi özellikle Temmuz ayı sonlarına doğru daha aileye yönelme, daha kendi içimize dönme, ihtiyaçlarımız ve kendi başımızın çaresine bakma ve güvenlik gibi konular gündeminiz olacak yükselen Yengeç ve Güneş Yengeç Burçları.
Yengeç Burçları için hem tutulma etkisi, hem yeni ay, başlangıçlar varken, bir diğer önemli etki bilgi,iletişim, hızı temsil eden Merkür’ün 28 Mayıs 2020 tarihinde Yengeç Burcu’na geçmesi. Burada 3 haftalık normal kalma süresinden çok daha fazla Yengeç Burcu’nda kalacak ele avuca sığmaz Merkür. Üstelikte pek uslu durmayacak ve Merkür Retro hareketiyle eski konuları da gündeme taşıyacak.

Yazının devamını okumak için dergimizi satın alabilir veya dergimize abone olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz