Ana Sayfa Devir Terazi Burcu Etkisi : Bu Sefer Dengeleri Kurma ve Yönetme Çabasındayız!

Terazi Burcu Etkisi : Bu Sefer Dengeleri Kurma ve Yönetme Çabasındayız!

55
0

22 Eylül 2020 15.32’de gökyüzündeki Güneş Terazi Burcu’na geçecek ve tam olarak 23 Ekim 2020 tarihinin ilk saatlerinde de Akrep Burcu’na geçecek. Önümüzde Terazi Burcu hakimiyetinde bir ay var.

Güneş Terazi Burcu’na geçtiği an haritasında yükselen Kova Burcu ve yöneticisi Satürn olacak. Oğlak Burcu’ndaki Satürn 29 Eylül 2020 tarihinde düz hareketine hazırlanırken hem de bize Terazi etkisindeki Güneş’le beraber tekrar sorumluluklarımızı ve Terazi etkisi hayatımızda dengeyi kurmak zorunda olduğumuzu üzerine basa basa hatırlatmakta. Biraz ruhsal etkisi Terazi Burçları’nda hakimken, özdeğer konusunda da hayal kırıklığı, kalp kırgınlığı, beklentiler dikkat çekmekte. Bu konuda gerçekçi olmak Terazi Burçları’nı daha mutlu edecek gibi görünüyor.

Egosal anlamda biraz daha egoyu törpülemek ve hak ettiklerimizi almak için biraz çaba sarf etmemiz de bu ay Terazi Burçları için şart. Bu hak ediş, hakkını almak ve kazanmak gibi konular özellikle gelir, getiri ve sizin dışınızda ortak harcamalardan kaynaklı borçlar için de geçerli. Sonbahar’ın en önemli ve Ekim Ayı içerisinde çok etkili olup, hayatımıza sert bir etki yapacak ve hepimizi şaşırtacak olan Mars Retrosu yani Koç Burcu’ndaki Mars’ın geri hareketi yakın çevre ile ilişkiler ve iletişim konusunda sizi zorlayacak. Hemen gözünüz korkmasın bu alandaki ilişkilere dikkat, yanlış anlaşılmaya ve sarf ettiğiniz çabada çok daha fazla gayret göstermek zorunda kalabilirsiniz. Fakat ; aynı zamanda daha önce bu konularla ilgili yapamadığınız çaba ve gayreti de, yeni bir düzenlemeyle hayatınıza getirebilirsiniz.

Mars Retrosu hem davranışlarımız üzerinde istikrar isteyen Satürn hem de kuvvetli değişimi, dönüşümü getiren Plüto ile sırasıyla kare açı yapacak, yani zorlayacak üstelikte bu iki gezegen Oğlak Burcu’nda yani siz kararlıysanız size tam destekler demek bu. Terazi Burcu gibi Hava Elementi olan İkizler Burcu da KAD etkisi Terazi Burçları’nın özellikle çocuklar ve kendinizi gösterdiğiniz konularda yenilik ve bilgi, donanım, yeniden yapılandırma ve hızlı yeniliklere uyum sağlama konusunda etki göstermekte. Üstelik bu etki daha bir buçuk sene kadar etkili ve değişim, dönüşüm garantili.

Terazi Burcu’nun yöneticisi Venüs Arslan Burcu etkisi 16 Ekim tarihine kadar devam edecek, sonra yöneticiniz Başak Burcu’na geçecek. Arslan Burcu’ndaki Venüs özellikle haritadaki konum itibarıyla ikili ilişkilerde daha yüksek bir enerjiyle ilişki yaşatırken her şeyi size daha cömert sunacak, Başak Burcu’na geçen Venüs ise Arslan Burcu’ndaki coşku, heyecan ve gözü karalığı biraz vesvese ve çok detay düşünmeye bırakacak. Sağlam ve kalıcı olayım derken çok detay sizi zorlayabilir.

İletişim Gezegeni Merkür Terazi Burcu’nda,  Güneş Terazi’ye destek verirken, 27 Eylül 2020 itibarıyla Akrep Burcu’na geçecek. Kesin, kati ve sivri dille konuşmalar, söylemlere dikkat. Tatlı dil, dengeyi kurma, idare etme ve güzel güzel ikna etme çabaları yerini ‘ ya hep ya hiç ‘ söylemlerine bırakacak. Üstelik kriz yaratacak, elde olmadan büyüyecek ve sizin dışınızda da birçok insanı dahil edecek durumlar söz konusu. Para konularına dikkat, gizli hesaplar, gizli para planları en önemlisi gizlice yapılan borçlar önünüze çıkacaktır. Gizli kalan her şey Merkür Akrep’te ortaya çıkacak ve ara bozacak gibi .

Güneş Terazi Burcu’ndayken 2 Ekim 2020 saat 00.06’da 9 derece Koç Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Öncü Burçta ir tamamlanma. Bu tamamlanma Terazi Burcu’nun karşıt aksındaki burçta yani Koç Burcu’nda olması özellikle başlatılan çalışma ve faaliyetlerle ilgili tamamlanmayı hayatımıza getirecek. Yolculuklar, eğitimler, yeni başlangıçlarla ilgili konularda özellikle Chiron kavuşumlu bu Dolunay bizim yetersiz hissettiğimiz konularda bizi zorlarken biraz daha fazla çabayla özellikle 2021 yılı ilk Koç Yeni Ayı’nda bizi ödüllendirir.

Güneş Terazi Burcu’ndayken 16 Ekim 2020 22.32’de, Terazi Burcu 23 derecesinde bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay yöneticisi Başak Burcu’ndayken başlangıç enerjisini hayatımıza getirirken özellikle çaba, gayret, başlatmak, dengeyi kurmak ve yılmadan çalışmak Toprak Elementi desteğiyle de özellikle Aralık Ayı başına kadar gayret etmek, Büyük Toprak Üçgeni ( Boğa, Başak ve Oğlak etkisini ) hayatımızda zor bir Sonbahar’a rağmen kalıcı etkiler yönünde çalıştırır.

Yine de belirtmek isterim ki güzelliğin, estetiğin, sanatın, becerinin, iknanın, dengede kalmanın, aşkın, hayatı yaşamanın , modanın, magazinin, tasarımın , gösterişin , yeme , içmenin, damak tadının , hayatı yaşamanın ve keyfinin en güzel icra edildiği burç Terazi Burcu’nda tadınızı ve keyfinizi hiçbir zorluk , açı ve Retro kaçırmasın. Sadece dengede kalın, karar verin, yılmayın, çabaya devam.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz