Ana Sayfa Gazete Devir Yazarlar toplantıları devam ediyor

Yazarlar toplantıları devam ediyor

99
0

Grubumuz yazarlarının pandemi nedeniyle
ara verilen yemekli yazar toplantıları
belediyelerin ev sahipliğinde tekrar başladı.

Dergimiz yanısıra grubumuzda yer alan Devir, Roll Life, Asklepion Life, WTV, Wesida Kitap yazarları 15.toplantı için Çiğli Belediyesi’nin konuğu oldu. Pelikan Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya 30 a yakın yazar katıldı.
Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün CHP Kurultayı için Ankara’da olması nedeniyle Kültür Müdürü Nail Çetin bizleri ağırladı. Genel Yayın Yönetmenimiz Prof.Dr.Erkan Sevinç “Pandemi nedeniyle 6 aydır bir araya gelememiştik. Güzel bir özlem giderme oldu “derken Kurumsal İletişim Müdürümüz Berna Vatansever Başkan’a iletilmek üzere Nail Çetin’e teşekkür hediyesini takdim etti.
Gecede Satış ve Pazarlama Sorumlumuz Hande Nur Pınar “”En çok okunan yazar ödülü”nü Bektaş Türk’ e sundu. Gece Okan Yüksel ve Ulvi Puğ’un şiirleri ile süslenirken yazarların öneri ve düşünceleri kaydedildi..
16.toplantı ise Narlıdere’de yapıldı. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’in ev sahipliğinde Boğaziçi Narlıdere Restoran’da düzenlenen 16.toplantıya 22 yazar katıldı.
Belediye Başkanı Ali Engin toplantıda ilçede gerçekleştirdiklerini , planladıklarını anlattı ve sorulara içtenlikle cevap verdi. Kurumsal İletişim Müdürümüz Berna Vatansever Ali Engin’e teşekkür hediyesini takdim ederken yazarlardan Özge Durmaz “”En çok okunan yazar ödülü”nü Mehmet Şakir Örs’ e sundu.

Yazının devamını okumak için dergimizi satın alabilir veya dergimize abone olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz